ТАНИЛЦ: Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ий нэгдсэн хуваарь

Катарт хүсэн хүлээсэн хөлбөмбөгийн Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн (ДАШТ) эхэллээ. Хөлбөмбөг сонирхогчдодоо хэсгийн болон, хасагдах шатны тоглолтуудын хуваарийг толилуулж байна.

 

1-р тойрог

11 сарын 20, 00:00, групп А: Катар – Эквадор

11 сарын 21, 00:00, групп А: Сенегал – Нидерланд

11 сарын 21, 21:00, групп В: Англи – Иран

11 сарын 21, 03:00, групп В: АНУ – Уэльс

11 сарын 22, 18:00, групп С: Аргентин – Саудын Араб

11 сарын 22, 21:00, групп D: Дани – Тунис

11 сарын 22, 00:00, групп С: Мексик – Польш

11 сарын 22, 03:00, групп D: Франц – Австрали

11 сарын 23, 18:00, групп F: Марокко – Хорват

11 сарын 23, 21:00, групп Е: Герман – Япон

11 сарын 23, 00:00, групп Е: Испани – Коста-Рика

11 сарын 23, 03:00, групп F: Бельги – Канад

11 сарын 24, 18:00, групп G: Швейцар – Камерун

11 сарын 24, 21:00, групп H: Уругвай – БНСУ

11 сарын 24, 00:00, групп H: Португал – Гана

11 сарын 24, 03:00, групп G: Бразил – Серби

2-р тойрог

11 сарын 25, 18:00, групп В: Уэльс – Иран

11 сарын 25, 21:00, групп А: Катар – Сенегал

11 сарын 25, 00:00, групп А: Нидерланд – Эквадор

11 сарын 25, 03:00, групп В: Англи – АНУ

11 сарын 26, 18:00, групп D: Тунис – Австрали

11 сарын 26, 21:00, групп С: Польш – Саудын Араб

11 сарын 26, 00:00, групп D: Франц – Дани

11 сарын 26, 03:00, групп С: Аргентин – Мексик

11 сарын 27, 18:00, групп Е: Япон – Коста-Рика

11 сарын 27, 21:00, групп F: Бельги – Марокко

11 сарын 27, 00:00, групп F: Хорват – Канад

11 сарын 27, 03:00, групп Е: Испани – Герман

11 сарын 28, 18:00, групп G: Камерун – Серби

11 сарын 28, 21:00, групп H: БНСУ – Гана

11 сарын 28, 24:00, групп G: Бразил – Швейцар

11 сарын 28, 03:00, групп H: Португал – Уругвай

3-р тойрог

11 сарын 29, 23:00, групп А: Эквадор – Сенегал

11 сарын 29, 23:00, групп А: Нидерланд – Катар

11 сарын 29, 03:00, групп В: Уэльс – Англи

11 сарын 29, 03:00, групп В: Иран – АНУ

11 сарын 30, 23:00, групп D: Австрали – Дани

11 сарын 30, 23:00, групп D: Тунис – Франц

11 сарын 30, 03:00, групп С: Польш – Аргентин

11 сарын 30, 03:00, групп С: Саудын Араб – Мексик

12 сарын 01, 23:00, групп F: Хорват – Бельги

12 сарын 01, 23:00, групп F: Канад – Марокко

12 сарын 01, 03:00, групп Е: Япон – Испани

12 сарын 01, 03:00, групп Е: Коста-Рика – Герман

12 сарын 02, 23:00, групп H: Гана – Уругвай

12 сарын 02, 23:00, групп H: БНСУ – Португал

12 сарын 02, 03:00, групп G: Серби – Швейцар

12 сарын 02, 03:00, групп G: Камерун – Бразил

⅛ финал

12 сарын 03, 23:00, 1А – 2В

12 сарын 03, 03:00, 1С – 2D

12 сарын 04, 23:00, 1D – 2C

12 сарын 04, 03:00, 1B – 2A

12 сарын 05, 23:00, 1E- 2F

12 сарын 05, 03:00, 1G – 2H

12 сарын 06, 23:00, 1F – 2E

12 сарын 06, 03:00, 1H – 2G

Бусад мэдээ

0 0 Санал
Үнэлгээ
Бүртгүүлэх
Мэдэгдэх
guest
0 Сэтгэгдэл
Inline Feedbacks
View all comments